Eğitim Bursu Kazanma Şansı

Eğitim Bursu Kazanma Şansı

KAMPANYA DETAYLARI

- Kampanya ödülleri için Koop Süt ve Ajans tarafından resmi Koop Süt web sitesinde ve Koop Süt sosyal medya sayfalarında yapılan yönlendirmeleri ve reklam uygulamalarını takip etmeleri yeterli olacaktır.

- Kampanya ödülleri resmi Koop Süt sayfasında yayınlandıktan sonra en geç 3 iş günü sonrasında kampanyakibris.com adresinde de yayınlanacaktır.

Koop Süt tarafından Medialife Reklam ve Organizasyon organizatörlüğünde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde düzenlenen “KAZI KAZAN” Kampanyası şart ve koşulları aşağıda açıkça listelenmiştir:

- Bu kampanya 01.08.2022 Pazartesi günü başlayıp, 21.08.2023 Cumartesi günü sonlanacaktır.

- Kampanya çekiliş tarihleri; 1. çekiliş tarihi 03.10.2022, 2. çekiliş tarihi 02.12.2022, 3. çekiliş tarihi 10.02.2023, 4. çekiliş tarihi 24.04.2023, 5. çekiliş tarihi 19.06.2023, 6. çekiliş tarihi 21.08.2023

- Kampanya katılımı için Koop Süt tarafından resmi Koop Süt sosyal medya sayfalarında yapılan yönlendirmeleri ve reklam uygulamalarını kullanarak takip etmeleri yeterli olacaktır.

- Katılımcının kampanyaya katılım hakkı kazanmasını seçilmiş ürünler üzerinde çıkan şifreyi kurallara uygun şekilde www.kampanyakibris.com adresine üye olup şifresini girmesi katılım için yeterli olacaktır. Birden fazla şifre girişi yapılabilir.

- Bu kampanyaya Koop Süt tarafından ve/veya sözleşmeli markaların çalışan ve/veya şirkete birinci derecede yakın olan herhangi bir personel, personel ailesi katılamaz. Katılmışsa da katılımı otomatik olarak geçersiz olarak sayılır.

- Bu kampanyada verilecek olan ödüller, anlaşmalı kurumsal reklam ajansı, anlaşmalı markalar, çekiliş tarihleri, örnek beyanname, örnek teslim belgesi Koop Süt tarafından değiştirilebilir, düzenlenebilir.

- Kazanılan ödül / ödüller Koop Süt veya Medialife Reklam ve Organizasyon organizatörlüğünde müşteriye imzalatılacak olan “Beyanname” de açık olarak belirtilecektir. Kazanılan ödülden ayrı herhangi bir ödül ve/veya maddi varlık Koop Süt’ten asla talep edilemez.

- Noter imzalı kazananlar www.kampanyakibris.com’da, Koop Süt resmi sosyal medya hesaplarında ve koopsut.com’da en geç 5 iş günü içerisinde açık olarak yayınlanacaktır.

- Kampanyada kazanılan ödüller en geç 1 ay içerisinde teslim alınmalıdır. Teslim alınmayan ödüller otomatik yedek talihlilere aktarılacaktır.

- Kampanya kazananları seçim yöntemi Organizatör firma tarafından belirlenir. Noter huzurunda çekilişler ile gerçekleşir.

- Kampanyaya katılan herkes Koop Süt’e ait veritabanına kaydedilir ve reklam, promosyon amaçlı kullanılabilir.

- Kazananlara Sosyal medya, telefon ve basın yoluyla kazandıkları bildirilecektir.

- Koop Süt ve Koop Süt ile anlaşmalı olan kurumların tüm Şirket Hakları her zaman saklıdır.

- Bu kampanyanın yaratıcısı ve organizatörü Medialife Reklam ve Organizasyondur.

- Koop Süt kampanya katılım şartlarını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.

ÖDÜL TESLİM YÖNTEMİ;

- 3 adet beyanname imzalamak mecburidir, İmzalanan söz konusu beyannamelerin 1 kopyası Koop Süt’de, 2. anlaşmalı kurumda, 3. ise talihlide olacaktır.

- Teslim Belgesi “Beyannameler” imzalandıktan sonra kazanılan ürünün veya servisin kazanan talihliye teslim edilmesi için 3 nüsha olarak imzalanacak ve talihliye teslim edilecektir.

- Kampanyada kazanılan ödüller kişilerin kimlik beyanı sonrası, beyanname ve kendileri tarafından bir tamam teslim belgesini imzalayarak teslim alınacaktır.

- Evrak eksikliği tespit edildiği takdirde tamamlanana dek ödül Koop Süt’e aittir.

- Kazanılan ödülün resmi makamlar tarafından uygun bulunması ve kazanılan ödülün kullanılması için verilecek resmi izinlerin sorumluluğu talihli tarafından beyan edilecek doğru evrak ve bilgiler doğrultusunda uygulanacaktır.

ÖDÜLLER;

- Kampanya ödülleri için Koop Süt ve Ajans tarafından resmi Koop Süt web sitesinde ve Koop Süt sosyal medya sayfalarında yapılan yönlendirmeleri ve reklam uygulamalarını takip etmeleri yeterli olacaktır.

- Kampanya ödülleri resmi Koop Süt sayfasında yayınlandıktan sonra en geç 3 iş günü sonrasında kampanyakibris.com adresinde de yayınlanacaktır.